Ідеї

Зробити собі весняний подарунок: 30+ закарпатських ідей

2 Березня 2021 1 789

Весна – чудовий привід для оновлення, нових починань, втілення давніх ідей або нових спонтанних проєктів. А ще – гарна нагода, аби зробити подарунок… собі!

Ми не прагнемо прив’язуватися до дат, радше натякаємо, що свято завжди поряд із нами, якщо ми цього хочемо. Відтак пропонуємо кілька ідей крафтових подарунків від локальних виробників, а також нематеріальних, проте не менш цінних. Погодьтеся, сюрприз для себе ніколи незайвий, і для цього непотрібна дата.

Фотосесія

Весна дарує нову енергію, тож і нагоду для фотосесії. Але такої іншої, небанальної, можливо, тематичної, сміливої, у кардинально новому образі? Фотосесія – це час для себе, власних думок, це змога побачити себе по-новому.
Ось кілька фотографів.

А можна просто прогулятися Ужгородом і зробити селфі: 25 фотолокацій Ужгорода, де зробите гарні селфі. Поради від п’яти дівчат 

Подорож

Весняне сонце спонукає до спонтанних мандрів. Може, годі чекати відпустку, а піддатися імпровізації і гайнути хоча би у гори? З рідними, друзями, на самоті?
Ось кілька ідей для близьких подорожей на вихідні – у гори, Україною.

Звісно, ми порадимо набір листівок про Ужгород від Varosh. 12 місяців, 12 епізодів Ужгорода. Ось тут: From Varosh with Love: серія листівок про Ужгород та любов до нього

Курси й гуртки

А ще з новим сезоном кортить навчитися чомусь новому. Йдеться про всілякі курси, воркшопи – для бізнесу, кар’єри, хобі, для себе. І ось кілька ідей.

А можна взагалі обрати новий фах, встигніть до 7 березня: Змінити професію на ІТ: 5 історій ужгородських айтішників, які кардинально змінили своє життя

Унікальний декор

Запропонуємо також екслюзивний і самобутній декор для оселі й офісу, а також унікальні побутові дрібнички. Все крафтове – від локальних майстрів.

Одяг

А ще можна змінити імідж, обравши одяг від місцевих дизайнерів.

Косметика

Локальні книги

Їжа

Весну варто починати з хорошого харчування, тому варто частіше купувати крафтові локальні продукти.

Крафтові ласощі

Весна надихає експериментувати на кухні, куштувати щось нове, відкривати локальних виробників. Давайте святкувати життя смачно!

Евеліна Гурницька, Varosh

0 #
# куди піти в ужгороді # подарунки # що купити в ужгороді # що подарувати дівчині # що подарувати на 8 березня