Як підтримати медіа

Підтримайте незалежну журналістику.

Допоможіть локальному медіа створювати ще більше якісних матеріалів про Закарпаття. 

Завдяки вашій підтримці ми продовжуємо бути незалежними. 

Varosh – це незалежний онлайн-журнал про Закарпаття.

Ми пишемо про людей, історії успіху, специфіку регіону, спростовуємо міфи та закохуємо в закарпатське.

Розповідаємо про глобальні та локальні бізнеси, заклади, місця для відпочинку, події та життя на Закарпатті.

Нас читають вдумливі активні та сучасні люди, які прагнуть змін та готові ці зміни втілювати у життя міста та регіону.

Географія: Ужгород, Мукачево, Берегово, Виноградів, Тячів, Хуст. А також Київ, Львів, Дніпро, Харків.

У своїх матеріалах ми завжди розповідаємо історії людей. А вже через них знайомимо з містом та областю; ідеями; локальними продуктами; людьми, які створюють бізнеси та культурні проєкти.

За кілька років ми стали не просто виданням, а справжнім майданчиком для дискусій. Онлайн та офлайн.

Наш проєкт Varosh Talks щоразу збирає для важливих розмов активних містян; стає подією, на яку чекають. Максимальна кількість учасників – 360 осіб, що для Ужгорода є безсумнівним рекордом.

Чому варто підтримати Varosh?

На Закарпатті критично мало незалежних медіа, а медіа, які створюють унікальний контент та нові змісти – і поготів. Тому Varosh – це більше, ніж ЗМІ. Ми створили дискусійний майданчик в онлайн-форматі, а також спілкуємося з нашими читачами офлайн на Varosh Talks. Ми формуємо навколо себе спільноту вдумливих людей, які прагнуть змін в регіоні та країні і готові ці зміни втілювати.

Чому ми запустили читацьку підтримку?

За 9 років існування ми вже сформували ком’юніті навколо видання, ми підтримуємо тісний зв’язок з нашими читачами як онлайн, так і офлайн. Плануємо протягом 2022-2023 років створити повноцінний читацький клуб, який не лише впливатиме на порядок денний локального медіа, але й матиме змогу, через кооперацію та спільну координацію дій, впливати на розвиток міста.

Для чого нам потрібна читацька підтримка?

Оскільки Varosh завжди був, є та буде незалежним медіа, які не шукає підтримки у жодного політика чи політичної сили, ми працюємо для наших читачів завдяки грантовим програмам та рекламі. Утім у ті турбулентні часи, а які доводиться жити всім українцям, передбачити та спланувати заздалегідь перше або друге, стає доволі складно.

Мета: залучити читацьку підтримку для стійкого існування локального медіа. Усі зібрані кошти будуть використані для продовження інституційної діяльності видання, зокрема, для створення нових матеріалів, проведення подій і т.д.

* Усі кошти, отримані від читачів, ми залучаємо в інституційну спроможність видання, створення незалежних журналістських  текстів та офлайн-подій.

** Кампанія по збору коштів не має часових обмежень. 

*** Перекази на рахунок організації є благодійними внесками та не повертаються платникам.

**** Оплата здійснюється автоматично щомісяця або щороку з картки, яка була вами вказана при реєстрації. Ви можете відмовитися від допомоги в особистому кабінеті у будь-який момент.

У разі виникнення запитань, пишіть на електронну скриньку the.varosh@gmail.com або телефонуйте за номером +380953275590