Життя

Зелена крамниця: в Ужгороді відкрився ще один zero waste-магазин

30 Вересня 2019 2 992

Минулоріч в Ужгороді з’явилася перша zero waste крамниця, новини про яку розлетілися по всій країні, адже це перший в Україні магазин без пластику та поліетилену. Про неї читайте у нашому матеріалі 4 успішні міські проекти Ужгорода, які могли би стати прикладом для наслідування

Сьогодні ж подружжя Жовківських зрозуміло, що простору у крамниці замало, аби представити усе, що хочеться, і вирішили відкрити ще одну локацію – більшу, просторішу та за функціонуванням подібну до супермаркету.

– 2 місяці напруженої праці, продумування деталей та контекстів і я з радістю запрошую вас на відкриття нової «Зеленої крамниці». 1,5 роки я аналізувала плюси і мінуси свого магазину та й свого життя без пластику. Плюсів багато, але є і мінуси. І ось що я зрозуміла: приміщення на Котятовича занадто мале і я просто фізично не можу туди втулити те все, що хотіла б. А у мене купа ідей. Zero waste – це не тільки їжа. Це значна частина покупок, але ще є косметика, засоби гігієни, купа одноразових штучок, які можна замінити на багаторазові. А ще побутова хімія, – каже засновниця крамниці Тетяна Жовківська-Лемак.

024 029 041 042 Big038

Отже, в новій крамниці на вас чекає:

  • більша площа та асортимент;
  • акцент на самообслуговування, як супермаркеті;
  • побутова НЕ ХІМІЯ на розлив;
  • товари zero waste – від люффи, металевих соломинок, стаканчиків, пляшки і ще багато чого.

У крамниці будуть активно впроваджувати у клієнтів звичку до обмінної тари, адже вже мають певний успіх в цьому напрямку. Відтак в крамниці можна буде купити фермерське молоко з обмінною тарою, йогурти, сметану, вершки.

Адреса: Ковача Вілмоша (колишня Белінського) 17/4 (за рогом по ліву руку від Medicover).

Графік роботи: пн-сб 10:00-19:00, неділя 11:00-16:00.

Varosh
Фото: Карл Смутко

0 #
# zero waste # зелена крамниця # магазин без пластику # ужгород