Життя

11 кроків до комплексного вивчення англійської мови

25 Вересня 2019 856

Привіт! Мене звуть Ольга я працюю вчителем 17 років та 11 з них керую Навчальним центром «Поліглот», який має 2 школи в Ужгороді та представництво у Мукачеві.

Хотіла б поділитися з певними методами-практиками, які допоможуь підійти до вивчення англійської комплексно і, безперечно, ви отримаєте довгоочікуваний результат.

Перше. Знайдіть друга чи кілька, які будуть з вами на одній хвилі. Підтримка і взаємна мотивація у вивченні іноземної мови дуже потрібні.

Друге. Дивіться мінімум 3 серії серіалу англійською мовою на тиждень.

Третє. Слухайте подкасти, які відповідають вашому рівню знань. За посиланням можна знайти багато цікавих варіантів із закріплюючими вправами до них.

026 007  001

Четверте. Читайте статті англійською. Кожен із нас і так багато часу проводить за екраном телефону. Давайте візьмемо собі за правило щодня прочитати коротку статтю саме іноземною мовою. Підписавшись на одну зі сторінок, ми робимо ще один маленький крок до нашої мрії – New York Times, Time, People.

П’яте. Дивіться короткі відео із субтитрами в залежності від інтересів. Я люблю дивитися короткі веселі епізоди Ellen show.

Шосте. Читайте адаптовану літературу відповідно вашого рівня чи мовою оригіналу. Такі відомі видавництва англійської літератури як Pearson чи McMillan мають в своєму арсеналі сотні цікавих книг.

Сьоме. Знайдіть співбесідника, щоб практикувати живе спілкування на розмовних клубах або скористайся чудовим сайтом Cambly, де зареєстровано безліч користувачів-іноземців, які радо з вами поспілкуються.

Восьме. Вчіть і практикуйте нові слова. Раджу дуже прикольний додаток Word up.

Дев’яте. Працюйте над вимовою. Записуйте себе на диктофон і слухайте. Відпрацьовуйте звуки та інтонацію.

056 067 071

Десяте. Увімкніть англійську на всіх ґаджетах. Це реально працює.

Одинадцяте. Останній пункт є не менш важливим за попередні. Відвідуйте курси чи індивідуальні заняття хоча б 2-чі на тиждень та обов’язково виконуйте всі домашні завдання.

Бажаю всім успіхів і надзвичайно цікавого навчання!

Ольга Лапчук, спеціально для Varosh

На правах реклами

0 #
# англійська мова # мукачево # поліглот # ужгород # уроки