Мода - Архів

Конструктивний підхід: LEGO як мистецтво

4 Листопада 2013 4 829

Керамічні голови лосів та ведмедів і фрагменти конструктора LEGO в руках художниці Беати Корн перетворюються на цілком придатні для носіння брошки. Ці аксесуари неможливо не помітити та важко переплутати з доробками інших майстрів, озброєні лосі та різнокольорові ведмеді на жакетах і піджаках – новий вуличний тренд.

Беаті довподоби працювати з цим іграшковим матеріалом в першу чергу через зручність використання, втім у ньому є ще й певний символізм.

– Останні кілька років моя творчість пов’язана з дитячими моментами. В своїх роботах я нерідко використовую іграшки, дитячі кульки та різні яскраві елементи. Якщо оглянути світове мистецтво, то можна зустріти абсолютно будь-які предмети в найнезвичніших поєднаннях. Щодо мистецької концепції моїх аксесуарів, то це гармонія урбанізованого та швидкого сучасного життя з усіма його технологіями, які відображені конструктором LEGO та нашої землі, чогось природнього і справжнього, нашого коріння – це передають керамічні елементи. Разючий контраст у моїх роботах – це і є рефлексія на наше життя з усіма його непоєднуваними елементами, – каже Беата.

Витвори Беати Корн існують і у значно більших розмірах, зокрема арт-об’єкт з політичним підтекстом "Разбили сердце Димке" – великий ведмідь, який нагадує гігантський діско-бол виставлявся у галереї "Цех".

Текстильний олень закарпатської художниці був виставлений на мультифестивалі ГолольФест. Геометрична серія також включала в себе і роботи з елементами Тетрісу, які можна було побачити на виставці "Фрагментації" в ужгородській галереї Ілько.

Придбати дизайнерські аксесуари наразі можна у самої художниці в Ужгороді, а також у Львові, втім наразі система їхнього розповсюдження остаточно не налагоджена. Однак, в планах у Беати –вийти на місцевий ринок та створити арт-простір для реалізації різного штибу мистецьких проектів.

Вікторія Рижова, Varosh

Фото робіт – автора, фото Беати – Катерина Ігнат

0 #