Життя

Туристу на замітку: ТОП місць для відвідин на Закарпатті

6 Травня 2013 16 355

Закарпаття заполонили туристи. Важко поки сказати, як багато туристичних груп приїхало подивитися на цвітіння сакури та й загалом гарно провести травневі свята.

Утім, неозброєним оком можна помітити, що область щороку стає все більш привабливою для росіян, білорусів, європейців та й самих українців, що мешкають у різних містах та областях країни.

Окрім, стандартного екскурсійного плану, який, звісно, пропускати не слід, радимо відвідати й місця, які допоможуть скласти цілісніше та повніше враження про Закарпаття.

Спершу варто ознайомитися з найпопулярнішими місцями Ужгорода та Мукачева за кількістю чекінів. Це можна зробити, клікнувши на зображення.
ТОП-5 найцікавіших дегустаційних маршрутів Закарпаттям тут:


Чи не найкращі оглядові майданчики, після замків, в Ужгороді та Мукачеві – це тераси.Хто був на Закарпатті і не куштував тістечка Валентина Штефаньо – не збагне справжнього смаку найзахіднішого регіону. Ми склали гід по найсмачнішим виробам знаного кондитера.


Тим, хто відпочиває у Мукачеві, радимо довго не шукати найсмачнішу піцу. Як мінімум дві “точки” можемо запропонувати.Що ж до кафе, годі й казати, їх як в Ужгороді, так і Мукачеві, Берегові та Виноградові вдосталь. Обийте на будь-який смак. Можна зайти й у всі по черзі.

Також ми розробили пивний маршрут Ужгородом.


Радимо обов’язково зайти до музею кави в Ужгороді.


Та мистецько-культурно-музичного осередку, що кілька місяців тому відкрився в Ужгороді.


А також, необмінно сфотографуватися з ужгородською Свободкою.


Після виконання усього, що ми вам запропонували, можете відновити свої сили в одному з кращих SPA-центрів Закарпаття.


Varosh.com.ua

0 #