Новини

Вихідні на Закарпатті: 25-27 жовтня

25 Жовтня 2019 436

25 жовтня, п’ятниця

Fuckup night. Celebration of life

Smart Point, Швабська 25а | 20:00

– Цього разу на Fuckup Night. Celebration of life ми запросили керівників, власників проектів, організаторів та відомих людей Закарпаття, які знають все про свято життя: як його зустріти, організувати або як його створити. Вони поділяться власними факапами – невдачами та обломами на своєму шляху до успіху у створенні свята у житті кожного. Спікери: Богдана Кешеля, Наталія Янцо, Банди Шолтес, Аммар Сапожніков, – кажуть організатори.

Виручені від події кошти будуть передані на допомогу в лікуванні маленькому 6-ти місячному Довганич Давидику.

Телефон для довідок: +380993037700

Фестиваль активного відпочинку “Не межа Fest”

Урочище Занівка (село Чумальово, Тячівський район)

25-27 жовтня 2019 року в урочищі Занівка (село Чумальово, Тячівський район) відбудеться традиційний фестиваль активного відпочинку “Не межа Fest”! Цього разу він матиме благодійну складову.

У програмі: два трейли — “The Old forest. 45K”, “The forest route. 25K”, а також скелелазіння “The Sun is on the rocks”.

Детальна програма тут.

VIP Тернопіль Ужгород

Ужгород, драмтеатр | 19:00 по 22:00

— 25 жовтня в Ужгород завітає одна з кращих гумористичних команд України, неодноразові переможці “Розсміши коміка”, півфіналісти 1-го, та срібні призери 2-го сезонів Ліги сміху, переможці Літнього кубку Ліги Сміху 2016 у Юрмалі, актори і автори скетчкому “Країна У” та сіткому “Одного разу під Полтавою”, серіалу «Готель Галіція» — команда VIP Тернопіль із власним камеді шоу, — кажуть організатори події.

Довідки за телефоном : 093 997 65 44

27 жовтня, неділя

Відкриття нового театрального сезону та прем’єра вистави «Нічний вартівник і праля»

У неділю, 27 жовтня,  о 18.00 Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв відкриває новий сезон несподіваною прем’єрою.

У кожного театру є вистави, що становлять його «золотий фонд», були «візитівкою» протягом багатьох років.  До таких належить спектакль «шерегіївців» «Нічний вартівник і праля», за п’єсою відомого латвійського драматурга Паулса Путніньша, який ще за життя став вдома класиком. У 2002 році згадана п’єса була у Латвії навіть екранізована.

Поставлена Олександром Саркісьянцом у Закарпатському муздрамтеатрі, «Нічний вартівник і праля» пережила вже зміну кількох поколінь акторів. Художниками-постановниками виступили відомі ужгородські митці – Ігор Панейко та Олена Кондратюк. І через кілька десятиліть після першої постановки улюблена вистава про кохання і відповідальність повертається в новому баченні. Заслужений артист України, режисер Михайло Фіщенко відтворив її на сцені з новою генерацію акторів. Тож у неділю у вічній «драмі молодості» гратимуть добре відомі й нові обличчя Закарпатського муздрамтеатру.

Вистава Fall on Pluto / Осінь на Плутоні

Хустський район, Нижнее Селище | 19:00

Автори протягом року займались волонтерською діяльністю у львівському будинку престарілих. Активна комунікація з мешканцями пансіонату для молодих митців стала своєрідною подорожжю в старість. І, щоб розказати історію цієї подорожі, вони створили у співпраці з німецьким режисером Андре Ерленом виставу «Осінь на Плутоні».

Твір реалізований в незвичний спосіб: при постановці поєднано практики документального та лялькового театру. На сцені глядачі бачать реалістичні ляльки в людський зріст, якими керують актори. В самі ж ляльки вмонтовані аудіо системи, що відтворюють реальні голоси жителів будинку престарілих. Сценічне дійство супроводжується звуковим аудіо дизайном, розробленим спеціально для вистави.

В «Осінь на Плутоні» звучать пронизливі історії людського життя, які не залишають глядача байдужим. Вони повертають нас до витоків людяності та провокують роздуми на теми відповідальності за власне життя, людської гідності та добра.

Після закордонних гастролей та репертуарних показів у Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса автори проекту мають намір представити свій твір в різних містечках та селах України.

Куди ще піти?

Скуштуйте равликів у Chizay. МАЛА ГОРА. Адреса: Берегово, вул. Мужайська, виїзд із міста – 500 м у напрямку Виноградова.

70175598 2425266797719257 2326978736550838272 N

Фото зі сторінки закладу у Facebook

Що почитати?

Наші спецпроекти:

Та нові матеріали:


Фото: Карл Смутко

0 #
# афіша # афіша закарпаття # ужгород