Таким чином, кількість загиблих унаслідок теракту на сесії Керецьківської сільської ради на Закарпатті зросла до 2 осіб.
Внаслідок підриву гранат 15 грудня 2023 року в Керецьківській сільраді у лікарні помер ще один депутат сільради, який отримав поранення.
Про таке повідомив заступник голови Мукачівської районної ради Роман Тарабій.
За його словами, в обласній лікарні помер депутат Керецьківської сільської ради Мирослав Нитка, який постраждав 15 грудня під час підриву гранат на засіданні сільської ради.
46-річний Мирослав Нитка був позафракційним депутатом та начальником відділу Центру надання адміністративних послуг Керецьківської територіальної громади.
Мирослав Нитка. Фото з Фейсбук-сторінки Романа Тарабія
Таким чином, кількість загиблих унаслідок теракту на сесії Керецьківської сільської ради на Закарпатті зросла до 2 осіб, повідомляють у Закарпатській обласній прокуратурі.
Адже наступного дня після інциденту у лікарні помер один із депутатів. постраждалих внаслідок підриву гранат, якого госпіталізували до медзакладу у тяжкому стані.
Досудове розслідування за фактом підриву гранат депутатом Керецьківської сільської ради Хустського району, що стався 15 грудня 2023 року, продовжується.
У межах кримінального провадження призначено низку експертиз, які наразі тривають. Остаточна правова кваліфікація дій підривника буде визначена після їх проведення.