Магазин локальних крафтових продуктів “Шпайз” (комора, — закарп.) відкрили в Мукачеві Надія Семенець та Надія Санто. Зібрали що найкраще, що найсмачніше у виробників краю, — розповіла Varosh Надія Семенець.
— В нас є мед, продукти бджільництва, сири відомих наших торгових марок, вина, пастила, ковбаси, буде шовдарь, є навіть косметика “Амелі”, яку виготовляють дівчата з Ужгорода, — тобто ми відкриваємо Закарпаття і для самих закарпатців, — розповіла Надія. — Зібрали все в одній точці, все зроблене з любов’ю, що потрібно до столу і до смаку. Працюємо навіть без вихідних, хоча в суботу-неділю мали б його мати.
Замість магнітика: 10 речей, які ви повезете із Закарпаття з найтеплішою згадкою
Є у “Шпайзі” й “Закарпатський пряник”, від кількох виробників леквар — окрім чистого сливового, ще й з я фини, соснових шишок, обліпихи-груші, овеча й коров’яча бринза, а ще — щодня свіжі кіфлики з горіхами та лекваром. Дівчата формують на замовлення подарункові набори та шукають нових виробників закарпатських смаків.
Varosh
Фото: Надії Семенець
Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook, Instagram та Тelegram.