Новини

Вихідні на Закарпатті: 4-6 жовтня

3 Жовтня 2019 411

4 жовтня, п’ятниця

Виставка медитативного живопису “Важливе починається зараз”

Ужгород, Іndigo Shanti-Cafe, площа Петефі, 34 | відкриття о 16:00

У п’ятницю, 4 жовтня, о 16.00, в ужгородському Indigo Shanti-Cafe відкриється виставка медитативного живопису художниці Маргарити СергєєвоїСерія абстрактних живописних полотен уособлює початок нового етапу у творчості художниці. Цією виставкою художниця прагне звернути увагу глядача на важливість усвідомлення кожною людиною своєї місії та ролі у суспільстві.

Майбутня експозиція — це 13 картин у техніці абстрактного живопису тушшю, частина робіт довершена графікою — гелевою ручкою та художнім лайнером.

ХІ Міжнародний фестиваль органної музики імені Наталії Висіч. Концерт “Це Бах, крихітко!”

Ужгород, Закарпатська обласна філармонія | 18:30

Міжнародний фестиваль органної музики діє у Закарпатській обласній філармонії з 2008 року. Його ініціаторкою й натхненницею була солістка-органістка філармонії, заслужена артистка України Наталія Висіч. У 2015 році фестивалю було присвоєно її ім’я.

Програма «Це Бах, крихітко!» завершить фестиваль. Учасники: Ольга ЧУНДАК (орган, Ужгород), Дмитро ШЕВЧЕНКО (фортепіано, Київ), естрадно-духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії.

Фінал Кубку Закарпатської Ліги КВН 2018/19

Ужгород, ПАДІЮН, Студентська наб., 8 | 19:00 по 22:00

За трофей позмагаються такі команди:

Крім того, за традицією, будуть підведені підсумки сезону та нагороджені переможці у різних номінаціях.

Довідки: +380997581739.

5 жовтня, субота

Медіашкола в Ужгороді

Ужгород, УжНУ | 11:00

Чому варто прийти на подію «Media School: мистецтво комунікації», яка відбудеться 5-го жовтня в студентському просторі «AuraAcademica»? Тому що спікери – справжні професіонали своєї справи. Ольга Павлова, журналістка Громадського, Ірина Міллер, журналістка UA:Закарпаття, Лариса Липкань, журналістка у Varosh, Роман Мельник – голова ГО ФРІ в Івано-Франківську, smm-спеціаліст.

Зареєструйтесь на подію, заповнивши анкету за посиланням.

Забіг у підтримку Крістіни Качур

Мукачево, парк Перемоги | 10:00

– Суботній ранок потрібо проводити активно і корисно. І не лише для себе! Ми пропонуємо вам зробити ще й добру справу. Беручи участь у забігу, ви долучитеся до допомоги Крістіні Качур, у якої виявили рак крові. Після забігу Наталія Синиченко проведе salsa-тренування для прекрасного самопочуття та підтримання себе у формі. Активно провести час у жіночій компанії може бути чимось більшим. Ваша небайдужість може врятувати, – кажуть у жіночому клубі Imago.

Куди ще піти?

Скуштувати свіжі еко-продукти в новій zero waste “Зеленій крамниці” біля ринку “Білочка”.

Що почитати?

Varosh
Фото: Карл Смутко

0 #
# афіша закарпаття # ужгород