Новини

Ужгородський лікар пропонує нову звичку — «податок за ранок»

29 Червня 2022 1 479

„Мій ранок починається не з кави. Тобто не так. Мій ранок починається. А тоді я аналізую, чому він почався. Дякую за це Богу. Дякую за це всім причетним. І роблю донат”. Так написав у своємо блозі ужгородський лікар-стоматолог Михайло Сливка.

Чоловік пояснив, що щоразу це донат на різні актуальні збори і щоразу це фіксована сума.

— Це дає мені сил продовжувати боротьбу на своєму місці, — прокоментував лікар. — Часто ми думаємо, що не можемо щось змінити, та це не так.

Стоматологія в Ужгороді готова безкоштовно передати апарат для вентиляції легень задля порятунку людей

Лікар розповів, що з початком війни аудиторія пацієнтів клініки сильно змінилася: багато з них виїхали, натомість чимало приїхали нових, це переважно жінки та діти. Вони шукали клініку, яка б могла завершити їхнє лікування, або готувалися до виїзду за кордон. Їм потрібно було максимально швидко закрити всі їхні стоматологічні питання.

— Зверталися і з гострими станами, зазвичай ми ці стани швидко й оперативно знімали, — каже лікар. — Вимушено переміщених пацієнтів з гострими станами ми приймали безкоштовно. Так само військовослужбовців ми приймаємо безкоштовно, якщо це гострий стан, а якщо лікування, то знижка понад 30%.

Пара в бізнесі: Роксолана та Михайло Сливка

За словами Михайла Сливки, з початком війни в клініці «Естет» зробили знижку для всіх пацієнтів — як приїжджих, так і ужгородців.

Varosh

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #