Новини

Sziget 2015: Without Limits та Rock-H можуть виступити на фестивалі

8 Квітня 2015 1 572

Організатори голосування відібрали 40 українських гуртів, які виявили бажання заспівати на одному з найбільших музичних майданчів Європи.

– Ми зібрали Топ-40 українських гуртів, які оголосили про свій намір підкорити  феєричним виступом на Europe Stage! Хто саме представить Україну на "Кращому фестивалі Європи", визначить ваш голос і музичні експерти. Відкривайте нові імена, голосуйте за улюблений гурт через Fb і Vk, діліться своїм вибором з друзями, – йдеться на сторінці для голосування.

Серед 40 гуртів є й 2 з Закарпаття: Without Limits та Rock-H & Viktor Jantso. Музиканти потребують підтримки шанувальників. Проголосувати за закарпатців можна за посиланням.

Голосування триватиме до 16 квітня. За його результатами буде визначено 5 артистів та гуртів. Також 5 команд обере журі. А вже 8 травня в клубі "Sentrum" пройде фінал конкурсу, де й оголосять переможця.

Також у конкурсі беруть участь такі українські гурти, як Onuka, Epolets, Аnna-Maria, Atomic Simao, De Tach, Atmasfera, FontalizaThe ManekenГапочка, Brunettes Shoot Blondes, Quarmonk, Tape Flakes, Charlie, Dvoe, 5 Vymir, Cherokey.

Varosh

0 #