Новини

«Мої думки про кіно». Режисер, ужгородець Антоніо Лукіч завів ютуб-канал про кіно

23 Жовтня 2023 204

Антоніо Лукіч, режисер стрічок “Мої думки тихі” та “Люксембург, Люксембург”, завів ютуб-канал про кіно — “Мої думки про кіно”. Режисер планує 92 серії про кіно і перше відеоесе про те, яких форм набуває Бог в баченні майстрів кінематографу — “Як кіно показує нам Бога?”.

«Перший випуск, це думки про найголовнішу тему кінематографа, а саме – пошуки Бога. Як кінематографісти з наших улюблених і просто знакових фільмів трактують цю важливу фігуру. Хтось вірить у нього, хтось його шукає, а хтось має до нього запитання…”, — пояснює Антонію Лукіч у своєму Інстаграмі.

Антоніо Лукіч про «Люксембург, Люксембург» та кіно під час війни

У випуску він розповідає про суть цього принципу, як він працює, для чого і як змінювався Бог упродовж історії кінематографу на прикладі ряду стрічок. Тут побачите епізоди зі стрічок «Серйозна людина» братів Коенів, «Кримінальне чтиво» Квентіна Тарантіно, «Догма» Кевіна Сімта, «Сам удома» Кріса Коламбуса, «Небо над Берліном» Віма Вендерса, «Пристрасті Христові» Мела Гібсона і ще багато інших.

“Осмислити життя через фільми дуже цікавий процес, — пояснює режисер. — Я дуже сумую за тим, як в інституті кожен перегляд фільму завершувався змістовною розмовою. Виявляється «Розумник Уілл Гантінґ» та фільм «Амадей» це не про пригоди молодих хлопців та жагу до слави, а про відповідальність за талант, про тягар який накладає на тебе Бог разом з геніальністю, про надздібності як про прокляття. … А ще кожен раз коли в «Хрещеному батькові» з’являються апельсини – хтось вмирає. Я пам’ятаю це внутрішнє «вау», і як кайфово було слухати і дивитись кіно ніби заново, з самого початку… От цим «вау», ми разом із Володимиром Громовим та Родіоном Ліпатовим і пробуємо поділитись з тими, хто цікавиться.”

Єден кінопоказ. Олексій Уманський про свій кіноклуб і культуру сприяння під час війни

Перший випуск Антоніо Лукіч веде “не як блогер, а як режисер і сценарист, — пише “Детектор медіа”. — Ну і, власне, стиль іде від самої назви — Лукіч не просто розповідає про фільми, а й про те, які думки вони в нього викликають. Тобто треба зважати, що це суб’єктивний, авторський погляд, який корисно послухати, але не обов’язково погоджуватися”.

Кіноесе на каналі звертає увагу глядачів на збір Антоніо Лукіча на WALL-E для 1 Стрілецького Батальйону 67 ОМБР ДУК.

Varosh,

Фото з Інстаграму режисера

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #
# YouTube # Антоніо Лукіч # кіно