Новини

Легендарні “HIM” вперше приїдуть з концертом до України

11 Березня 2014 2 482

Виступ запланований на музичному фестивалі TheBestCity.UA 2014. Наразі це перший хедлайнер, якого оголосив оргкомітет.

Гурт вперше виступить в Україні 27 червня з ексклюзивним сетом. HIM – один з найуспішніших альтернативних гуртів Фінляндії. 5 їхніх альбомів стали платиновими у Фінляндії, один в Німеччині та один в США. Гурт кілька разів був номінований на "Греммі".

Фестиваль відбудеться 27-29 червня у парку відпочинку "Новоселиця" під Дніпропетровськом. Сьогодні вже можна придбати квитки на 3 дні фестивалю за 800 грн, квиток на суботу і неділю – за 700 грн, та квиток на останній день фестивалю – 500 грн.

– Цього року буде сформований лайн-ап, який об’єднає кілька різних аудиторій від рок-, до електронної музики. На фестивалі уже традиційно будуть працювати 4 сцени: Головна, New Live Stage, Emotion Stage i DJ Platform, – каже президент фестивалю Костянтин Дудко.

До слова, за 2 останні роки на головній сцені фесту виступили: Evanescense, Scorpions, Hurts, Guano Apes, the Rasmus, Apollo 440, Brainstorm, Enter Shikari, White Lies, ДДТ, Ленинград, Мумий Тролль, Океан Ельзи, Ночные Снайперы, Друга Рiка, ВВ, Бумбокс

0 #