Новини

“Кліматичний хаб” з новинками кліматичної техніки відкрили в Мукачеві

13 Жовтня 2023 216

“Кліматичний хаб” — шоурум, у якому представлені всі новинки кліматичної техніки та енергоефективні новинки — відкрили днями в Мукачеві. У ньому представлений весь 20-річний досвід компанії “Ліка Комфорт”, — розповіла Varosh співвласниця і директорка компанії Олена Ціва.

Чим ми дихаємо? Все, що треба знати про вентиляцію у приміщенні, — пояснює “Ліка Комфорт”

— Тут представлений наш власний імпорт розхідників, який використовується для монтажу систем кондиціонування вентиляції, засобів догляду за кліматичною технікою екологічними імпортерами, якими ми є. Замовник може прийти, ознайомитися, поряд є склад, завантажитися. Тобто тепер усе необхідне для монтажу систем кондиціонування й вентиляції можна придбати в одному місці. І водночас здійснити монтаж кліматично техніки, — пояснила Олена Ціва.

В хабі є і техніка, і розхідники, і зона спілкування, зона переговорів, і кава. Тут представлені сучасні лінійки брендів Cooper&Hunter, TCL та Samsung, офіційними представниками яких є “Ліка Комфорт”.

“Найважливіше — це ставлення одне до одного”: як зберегти команду у час змін. Досвід компанії Ліка Комфорт

Розташування хабу логістично дуже зручне: він знаходиться на перехресті біля основної траси Київ-Чоп, на вул. Автомобілістів 22 б, тому тут дуже легко і зручно вантажитися.

Varosh,

Фото “Ліки Комфорт”

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #
# кліматичний хаб # ліка комфорт # мукачево # олена ціва