Новини

Завтра у Ужгороді покажуть 5 варіантів реконструкції площі Народної

28 Травня 2013 2 570

Представити свої ідеї зможуть дизайнери, архітектори та усі небайдужі.

Мета презентації – запросити громаду до обговорення теми розвитку міста загалом й перспектив Народної площі та району Галагов зокрема. На Презентації представлять варіанти, що надійшли на скриньку ГО "Міст".

Дизайнер Наталія Шталь пояснить свою концепцію оздоблення партерної частини об’ємною картою Закарпаття. А Олег Мамченко розповість про варіант комплексного вирішення благоустрою прилеглого до площі району, зокрема, й схему озеленення та дендрологічний план, що був розроблений як варіант-пропозиція. А також – у деталях покаже варіанти вирішення партеру, котрі розробляв на основі архівних документів "чеського періоду".

Окрім цих пропозицій, буде представлено ще кілька від молодих авторів. До слова, організатори акцентують: презентація не матиме на меті наголосити владі на доречності чи недоречності певних проектів облаштування Народної, вона покликана лише зробити публічними варіанти дизайнерів та архітекторів і запросити небайдужих до діалогу, озвучення власного бачення розвитку міста.

Деталі про зустріч тут.

0 #