Новини

Заклади освіти переходять на дистанційне навчання до кінця тижня, — Шкарлет

10 Жовтня 2022 326

На нараді з міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом прийняли рішення про переведення всіх навчальних закладів країни на дистанційну форму навчання. Попередньо до кінця цього тижня.

Директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець сказала Varosh, що наразі всі навчальні заклади перевели на технології дистанційного навчання.

— Що стосується дитсадків, то тут приймають рішення місцеві органи самоврядування, — сказала вона. — Якщо ситуація завтра, не дай Бог, ускладнюється, то ми припиняємо діяльність закладів освіти. Це рішення ОВА. Заклади загальної середньої та професійної освіти працюють за технологіями дистанційного навчання включно до п’ятниці. Заклади дошкільної освіти працюють в залежності від ситуації. Що стосується закладів вищої освіти, то приймають рішення також керівництво закладів.

Укриття в школах, переселенці та нові учні. Як розпочинається новий навчальний рік в Ужгороді

Як розповіла в коментарі Varosh начальниця департаменту освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухомедьянова, стосовно дитсадків, то їм рекомендовано виходиити з потреб та побажань батьків.

— Сьогодні іде тільки оцінка ситуації і ми вирішуємо, що будемо робити далі, — сказав на брифінгу голова ОВА Віктор Микита. — Стосовно відвідування дітьми дитсадків, вирішувати повинні батьки. Ми колись говорили про такі речі, що інколи батьки дітей залишають дома і ідуть на роботу. І ці діти вдома піддаються більшій небезпеці, ніж коли вони будуть разом з іншими дітьми, де вихователь відведе всіх їх в укриття. У нас практично всі школи та садочки мають обладнані укриття. Тому до цього треба підходити раціонально та виважено.

Varosh

Фото: Ужгородська міська рада

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #