Новини

Закарпатські броварні отримали ліцензію на виготовлення і продаж пива

12 Лютого 2020 908

Ми повсякчас пишемо історії про крафтове закарпатське пиво. І ось зявилася важлива інформація: 11 локальних броварень отримали ліцензії на виготовлення і продаж хмільного. Про це повідомляє Відділ комунікації ГУ ДПС у Закарпатській області.

Відтепер офіційно пиво варять і розповсюджують в Ужгороді та Ужгородському районі, Мукачеві, Берегові, Хусті, Міжгірї, у Рахівському та Хустському районах.

У податковій пояснюють, що треба мати дві ліцензії – на виробництво та продаж. Їх тип і вартість залежать від обсягів виробництва. Аби варити пиво, слід отримати ліцензію на п’ять років і щорічно платити за неї 780 гривень.

пиво 3

Щоб продавати пиво у власному закладі, де працює пивоварня, потрібна ліцензія на роздрібну торгівлю. Вона діє рік і вартує 8 тисяч гривень за кожний РРО. Якщо продаєте у селі чи селищі, то слід сплачувати 500 гривень.

Хочете продавати пиво оптом, тоді необхідно отримати п’ятирічну ліцензію і щороку сплачувати 500 тисяч  гривень. Якщо ж підприємець варить винятково пиво і не більше 3 тисяч гектолітрів на рік, то може придбати ліцензію за 30 тисяч гривень на рік.

В обласній податковій зазначають, що наші пивовари одержали різні типи ліцензій на продаж пива.

Більше пивних історій:

Varosh

Фото: unsplash.com

0 #
# закарпатське пиво # крафтове пиво # пиво # пивоварня