Новини

Виставка вуличної фотографії країн Східної Європи: ужгородець представить Україну

20 Вересня 2013 1 882

З 3-го до 30-го жовтня у Любліні проходитиме виставка вуличної фотографії країн Східної Європи під назвою "EASTREET".

Відбудеться вона у рамках фестивалю Інтеграції − Медіації. Україну та Ужгород представить ужгородець Михайло Палінчак, з яким ми вже знайомили вас у матеріалі Михайло Палінчак: у стріт-фотографії техніка – не головне

Це буде перша настільки велика колективна презентація вуличної фотографії фотохудожників з країн Східного партнерства, присвячена Східній Європі і зокрема таким країнам, як Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова, Польща, Україна.

Вибрані фотографії будуть професійно підготовлені до експозиції та представлені на виставці у нововідкритій будівлі Центру культури у Любліні. З нагоди виставки буде виданий спеціальний каталог з інформацією про авторів представлених робіт, а також відбудеться дискусія, присвячена документуванню суспільного простору.

Головна ідея проекту зібрати і представити груповий портрет людини у суспільному просторі міст Східної Європи, як людина формує своє оточення і як воно впливає на її життя, що ховається під поверхнею буденності. У виставці можуть брати участь як професійні фотографи, так і аматори.

Читайте також:

0 #