Новини

Велосипеди для реабілітації поранених передали в Обласну лікарню в Ужгороді

16 Серпня 2023 475

П’ять велосипедів та велотренажер для відновлення військовослужбовців, які проходять реабілітацію в Обласній лікарні ім.А.Новака передала ГО “ФОРЗА”. Ідею громадській організації запропонував ужгородець Іван Балашов, який свого часу завдяки велосипеду став на ноги після ряду важких хвороб і поранень, отриманих на війні в Афганістані.

Bike4uk4

— Коли я займався фізкультурою, мені ставало краще. Велосипед — це для мене інструмент і реабілітації, і розвантаження та відпочинку, — сказав Varosh Іван Анатолійович.

“Сидіти біля телевізора і жалітися, що все пропало — не наш варіянт”. Ветеран Іван Балашов про велопробіги та спортивну реабілітацію

Чоловік регулярно проводить велопробіги, аби вшанувати пам’ять загиблих захисників України. Тепер, знаючи, що ФОРЗА є ініціатором кампанії #BikesForUkraine, звернувся до них з пропозицією передати кілька велосипедів для реабілітації хлопців у лікарню в Ужгороді.

— Ми, як одні з ініціаторів кампанії #BikesForUkraine, погодились на пропозицію, — розповіли Varosh у ФОРЗІ. — Ми з Іваном Анатолійовичем порадились щодо кількості велосипедів на перший раз і зійшлися на 5 велосипедах. Так співпало, що в нас був один велотренажер і ми вирішили передати його також для відновлення хлопців.

Велосипеди привезли з Литви, за сприяння Міністерства транспорту та комунікацій Литви, до ініціативи долучилося Міністерство у справах ветеранів “Сектор” у Закарпатській області, додали у ФОРЗІ.

Міжнародна акція #BikesForUkraine покликана підвищити мобільність українських волонтерів у містах, які найбільше постраждали від війни та зробити гуманітарну та іншу допомогу доступнішою для тих, хто її найбільше потребує. 

Varosh,

Фото: ГО “ФОРЗА”

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #
# BikesForUkraine # велосипеди # війна # волонтери # ГО ФОРЗА # реабілітація