Новини

Varosh Talks. Інтерв’ю: Гість – Орест Дель Соль, фермер, підприємець, учасник Free Svydovets

15 Березня 2021 1 071

Varosh Talks. Інтерв’ю – це продовження нашого проєкту міських дискусій Varosh Talks, який ми започаткували понад два роки тому. Утім новий час та умови життя диктують і нові правила – онлайн, зустрічі у вузькому колі, відсутність великих зібрань. Тому ми вирішили створити формат бесід один на один – із важливими людьми на важливі теми.

Наші гості – лідери думок, прогресивні підприємці, історики, стратеги, журналісти, митці, люди, які роблять зміни та створюють навколо себе нові середовища або ж до невпізнаваності трансформують старі.

Гість цього випуску Varosh Talks. Інтерв’ю – Орест Дель Соль, фермер, підприємець, еко-активіст, учасник руху Free Svydovets. До речі, корінний парижанин, який переїхав на Закарпаття в 90-х, а в 2006 році, на околиці Нижнього Селища, заснував еко-ферму “Зелений Гай” .

Говоримо про захист Боржави та Свидівця; чим вони цінні для всієї Європи; про курорти-гіганти, які можуть непоправно вплинути на екосистему області та регіону; про Олімпіаду на Закарпатті; про те, чим сталий розвиток відрізняється від миттєвого заробляння грошей. І ще про багато важливих речей!

Varosh Talks. Інтерв’ю ми створюємо у рамках проєкту Re:Open Zakarpattia.

Цей матеріал представлений ГО «Інститут Центральноєвропейської Стратегії» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю ГО «Інститут Центральноєвропейської Стратегії» та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Varosh

0 #
# Re:Open Zakarpattia # нижнє селище # Орест Дель Соль