Новини

Varosh Talks. Інтерв’ю: Гість – Богдан Логвиненко

6 Квітня 2021 194

Varosh Talks. Інтерв’ю – це продовження нашого проєкту міських дискусій Varosh Talks, який ми започаткували понад два роки тому. Утім новий час та умови життя диктують і нові правила – онлайн, зустрічі у вузькому колі, відсутність великих зібрань. Тому ми вирішили створити формат бесід один на один – із важливими людьми на важливі теми.

Наші гості – лідери думок, прогресивні підприємці, історики, стратеги, журналісти, митці, люди, які роблять зміни та створюють навколо себе нові середовища або ж до невпізнаваності трансформують старі.

Гість цього випуску Varosh Talks. Інтерв’ю – Богдан Логвиненко, засновник проєкту Ukraїner. Він провів кілька експедицій і на Закарпатті, тож добре знається на справах області, подекуди, більше, ніж місцеві.  У цій розмові спілкуємося про шляхи розвитку Закарпаття; перетворення локальних історій на бренди; про осмислені подорожі регіоном; про наш потенціал.

Varosh Talks. Інтерв’ю ми створюємо у рамках проєкту Re:Open Zakarpattia.

Цей матеріал представлений ГО «Інститут Центральноєвропейської Стратегії» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю ГО «Інститут Центральноєвропейської Стратегії» та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Varosh

0 #
# Re:Open Zakarpattia # Богдан Логвиненко # подорожі # подорожі Закарпаттям # регіональний розвиток # розвиток Закарпаття