Новини

Україна, що надихає у книзі  «Ukraїner. Країна зсередини»

17 Червня 2019 487

Нещодавно у «Видавництві Старого Лева» вийшла книга «Ukraїner. Країна зсередини». Вона є результатом мультимедійного проекту, який створив кілька років тому Богдан Логвиненко.

У виданні команда проекту розповідає про експедицію країною, людей та місця, які їх надихають. Багато у ній – присвячено і Закарпаттю.

– Чесно кажучи, ми намагалися присвятити однакову кількість часу усім регіонам. Але Закарпаття в нас вийшло найбільш насичене за кількістю історій і досить компактне, тому в нас значно більше часу пішло на зйомку і менше – на дорогу. Слобожанщина чи, скажімо, Причорномор’я – значно більші регіони, де від одного кінця до іншого можна їхати 8-10 годин. Закарпаття є найбільш мультикультурним регіоном з усіх і у цьому його неймовірність. Ці змішані сім’ї, ромські поселення всередині міст, мікс української, угорської, румунської, словацької культури – це дуже круто і благодатне поле для різних проектів на межі культур, це значно цікавіше, ніж розпалювання ворожнечі між цими меншинами, каже ініціатор проекту Богдан Логвиненко.

Ukrainer 4

Що ж до другої частини експедиції, то вона відбудеться цьогоріч і триватиме 3 роки. Тож скоро слід очікувати команду Ukraїner на Закарпатті знову.

Придбати книгу можна тут starylev.com.ua


Фото: Видавництво Старого Лева

0 #
# Ukraїner # Ukraїner. Країна зсередини # Богдан Логвиненко # книга