Новини

Угорський винороб та сомельє Іштван Кална проведе авторську дегустацію в Мукачеві

3 Листопада 2013 2 503

Свято вина та шампанського стане неофіційним відкриттям Дня Святого Мартина у місті.

Подія запланована на п’ятницю, 8 листопада в ресторані Daily (3 поверх ТРЦ "Щодня"). Усе почнеться о 19.00.

Антураж вечора забезпечить оркестр класичної музики, а також місцевий ансамбль "Бревіс", який щоразу вражає виконанням як класичних, так і сучасних композицій А капела.

Головним стане, звичайно, дегустація напоїв. Відомий угорський винороб, який народився в Ужгороді, Іштван Кална презентує вино та шампанське власного виробництва, зокрема і з урожаю вже цього року, що є традицію відзначення Днів Св. Мартина у Європі. Крім того, гість з Угорщини розповість про історію напоїв, особливості їх виготовлення та споживання. Спільно з шеф-кухарем ресторану Daily вони підготували особливе меню з страв під кожний з напоїв, який презентуватимуть цього вечора.

Потрапити на дегустацію можна буде тільки за запрошеннями, які слід попередньо замовити. Кожне з запрошень розраховане на 250 гривень за депозитним принципом. Дзвонити треба сюди: 099 421 81 17.


Більше про винороба та справу його життя читайте у матеріалах Іштван Кална: Шампанське – пік майстерності винороба та Kalna Pincze: винні погреби в "угорській Шампані".

Varosh

0 #