Новини

У мовній школі “ЛІК” розпочинають літні інтенсив-курси

10 Липня 2015 1 941

Навчання вже розпочалося, тож у школі розповідають про деталі курсу.

– Не знаєте, із чого почати вивчення іноземної мови? Вже вчите, але хотіли б досягти результату швидше? Запрошуємо на 2-тижневі інтенсивні курси від найбільшої та найстаршої на Закарпатті мовної школи "ЛІК". У нас ви зможете вивчити англійську, німецьку, угорську, словацьку, чеську та італійську мови, – кажуть у школі.

До навчання запрошують підлітків від 12 до 15 та дорослих від 16 років. Викладачі школи переконують, що результати вразять навіть найбільших скептиків.

Для дорослих курси проходитимуть щодня по 2 години протягом 2-х тижнів. Час – вечірній, ранкові групи зі знижкою 20%.

Вартість – 1000 грн за курс. Знижки – для членів однієї сім’ї, студентів "ЛІКа", тих, хто привів друга.

Для підлітків курси проходитимуть щодня по 4 години протягом 2-х тижнів. Час – із 10 до 14 години.

– Якщо говорити про нашу програму, то це повне занурення у розмовну мову, спілкування з носіями мови, інтерактивні проекти, екскурсії, майстер-класи. Гарантовано – зняття психологічних бар’єрів у публічному спілкуванні: корисні навички ведення дискусій, ораторські секрети та виступи перед публікою, – розповідають у "ЛІКу".

Вартість: 1200 грн за курс (у вартість входить також другий сніданок). Знижки – для членів однієї сім’ї, студентів "ЛІКа", тих, хто привів друга.

У школі також пропонують особливу програму угорської мови цього літа: інтенсивний курс для дітей 6-9 років. Дати: з 15 по 26 червня, з 29 червня по 10 липня, з 13 по 24 липня.

Деталі можна дізнатися за телефоном: (050) 432-45-83 та за адресою: Ужгород, Лучкая, 16.


Читайте також:


Varosh

0 #