Новини

Тревел-блогери зняли повнометражний фільм про Закарпаття

8 Червня 2023 1 166

Мультимедійна команда «Tour de Ukraine» — ведуча Валерія Мікульська та відеооператор Віталій Зубрицький  — зняли повнометражний фільм «Закарпаття: Шлях відновлення». Це вже друга стрічка про Закарпаття, знята командою за підтримки управління туризму та курортів Закарпатської ОВА.

Документальний фільм ужгородського режисера про будні лікарів швидкої вийшов онлайн

— Перший наш спільний продукт вийшов до повномасштабного вторгнення рф у 2021 році під назвою «Закарпаття восени», — сказала Varosh керівниця управління Олександра Горзов. — Ідея фільму – показати світу дивовижний край, який оздоровлює та додає сил у боротьбі за Україну. Експедиція творчої команди Закарпаттям тривала понад 2 тижні,  а локаціями зйомок стали туристичні магніти краю, які оздоровлюють, перезавантажують і відновлюють сили. Наостанок автори зібрали найкращі рецепти легендарних закарпатських голубців у Великому Бичкові.

Локаціями зйомок стали замок Паланок, маєток Шенборнів, кузня Гамора, бальнеологічний курорт «Косино», оздоровчі чани у селі Лумшори, еко-ферма «Райський куточок», ландшафтний заказник «Берег Закарпатського моря», Карстовий міст у Карпатському біосферному заповіднику та Свидовецький хребет.

— Сподіваємося, фільм зацікавить гостей з інших регіонів України і збільшить попит на мандрівки Закарпаттям закордонними туристами після нашої перемоги, — сказала вона.

Varosh, 

Фото: скрин з фільму

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #
# закарпаття # Туризм # фільм