Новини

Організатори відновили прийом робіт на Конкурс малої прози ім. Івана Чендея

9 Січня 2024 129

Після перерви, яка виникла через початок повномасштабного вторгнення, організатои відновили прийом робіт на VI Всеукраїнський конкурс малої прози імені Івана Чендея. Твори прийматимуть з 20 січня до 20 квітня.

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

1) Мала проза – приймаються не опубліковані раніше прозові твори українською мовою обсягом не більше 20 тисяч знаків з пробілами.

2) Чендеєзнавство – драматургічні сценарії за творами Івана Чендея або про його життя та творчість; наукові роботи, статті, рецензії, які раніше не публікувалися або були опубліковані упродовж трьох  останніх років.

“Роботи в номінації “Мала проза” подаються на конкурс анонімно, анкета учасника довільної форми (за бажанням) може бути прикріплена до листа окремим файлом, — йдеться в повідомленні. — До участі у конкурсі в кожній номінації можна подавати лише один твір. Листування з авторами, рецензування творів, надісланих на конкурс, не проводиться. Короткий список , результати конкурсу, відеоматеріали заходів будуть розміщені на сторінках  Всеукраїнських ЗМІ а також в соціальних мережах ФБ «Іван Чендей» та ютуб-каналі «Іван Чендей», де можна ознайомитися із подіями попередніх років”.

Подавати твори слід в електронному вигляді у форматі Word на електронну адресу: konkurschendej@gmail.com

Проведення традиційного «Чендей-Фесту» відкладається до Перемоги. Вручення нагород відбудеться до Дня народження письменника 20 травня 2024 року в Ужгороді,  на садибі Івана Чендея.

Varosh,

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook  та Instagram.

0 #
# Іван Чендей # конкурс # література