На другому пленарному засіданні восьмої сесії облради, яка відбулась сьогодні, депутати прийняли рішення «Про створення комунального закладу позашкільної освіти «Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості». Рішення ініціював департамент освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації. За нього проголосували 49 із зареєстрованих 54 депутатів, 1 — проти.
Varosh взяв коментар в першого заступника голови Андрія Шекети, який займався підготовкою проєкту. Він пояснив, що створенням центру на базі ПАДІЮНу облрада прагне нормалізувати та впорядкувати адміністративні пакети закладів позашкільної освіти в місті.
Світлану Ганущину, яка наразі була директоркою ПАДІЮНу, призначили в.о. директора до проведення конкурсу на цю посаду. Термін дії її контракту — до 30 червня 2023 року.
В роботі центру додасться військово-патріотичне виховання, частково ним займається центр туризму, який проводив гру “Джура”, і окремий напрямок планується у сфері ІТ для дітей, які цікавляться комп’ютерами і програмуванням.
Депутат Віктор Русин сказав: “Найбільша проблема — інформація не оприлюднюється обласною радою такою, як вона є. Зроблений аудит, а інформацію не подають. Тому й є купа вкидів, що ліквідують ПАДІЮН, що не буде позашкільної освіти. Це — неправда. Позашкільна освіта буде і не лише в Ужгороді, а по всій області. І ми на це виділимо кошти”.
В управлінні освіти Ужгородської міськради Varosh повідомили, що наразі не можуть коментувати рішення обласної ради, оскільки ще не отримали їх.
Varosh
Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook, Instagram та Тelegram.