Новини

На пункті пропуску “Ужгород-Вишнє Нємецьке” запрацює модернізований пасажирський напрямок

31 Травня 2024 911

Сьогодні, 31 травня, о 14:00 на КПП «Ужгород-Вишнє Нємецьке» після завершення модернізації  відновлюється звичний пасажирський рух.

Про таке повідомляють на Закарпатській митниці.

«Митно-прикордонний контроль громадян і транспортних засобів, їх оформлення та пропуск здійснюватиметься у штатному режимі», – йдеться у повідомленні відомства.

Із 4 березня на пункті пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» тривали роботи з його модернізації. Тут встановлювали сучасні модульні конструкції для здійснення митно-прикордонного контролю та санітарні модульні споруди. У зв’язку з цим у пункті пропуску було тимчасово змінено організацію руху: легкові автомобілі перенаправляли на вантажний напрямок, де і здійснювався митно-прикордонний контроль і пропуск.

Окрім того, що на пункті пропуску встановили модульні споруди для здійснення митно-прикордонного контролю, тут також було влаштовано нове дорожнє покриття з розширенням смуг руху. Це дозволяє збільшити пропуску спроможність КПП. Як пояснили Varosh у Закарпатській митниці, тут зможуть при посилених змінах пропускати 750-800 авто в обидва боки.

Модернізацію пункту пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» здійснили у межах проєкту «Економічна підтримка України», який фінансує Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Загалом під час реалізації проєкту цього року на митних постах Закарпатської митниці проведені монтажні роботи з оновлення інфраструктури та покращення умов для здійснення митно-прикордонного контролю. Зокрема, встановлено нові мобільні вагові комплекси, сучасні освітлювальні прилади та модульні конструкції для здійснення митно-прикордонного контролю та санітарні модульні споруди; оновлено дорожнє покриття тощо.

Тетяна Клим-Кашуба, Varosh

Фото з Фейсбук-сторінки Закарпатської митниці

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook та Instagram

0 #
# varosh # Закарпатська митниця # новини Varosh # новини Закарпатська митниця # пункт пропуску # пункт пропуску "Ужгород-Вишнє Нємецьке" # пункт пропуску Закарпаття