Новини

На двох пунктах пропуску на Закарпатті до кінця березня буде змінено рух

12 Лютого 2024 173

Відсьогодні, 12 лютого на пунктах пропуску “Ужгород” та “Лужанка” відбудеться зміна руху через модернізацію службових приміщень та встановлення модульних конструкцій для здійснення митно-прикордонного контролю. Ці роботи триватимуть до 29 березня, — розповіла Varosh, речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук.

— У КПП “Ужгород” на час заміни кабін, тобто модульних конструкцій, рух легкових автомобілів буде здійснюватись по вантажному напрямку. Тобто автомобілі, які їхатимуть на виїзд з України, будуть скеровуватись у порядку взаємодії співробітниками Нацполіції, — пояснила вона. — Оскільки це інший в’їзд у пункт пропуску, то автомобілі, які заїжджатимуть на територію України зі Словаччини будуть скеровуватись у необхідному напрямку прикордонними нарядами.

Зі слів речниці, ремонтні роботи не вплинуть на темпи оформлення автомобілів, тому що на вантажному напрямку є достатньо робочих місць, щоб здійснювати оформлення безперешкодно.

Новий пункт пропуску на кордоні з Угорщиною має запрацювати до кінця квітня на Закарпатті

Оскільки в ПП “Лужанка” такої можливості немає, там оформлення на час робіт буде здійснюватись у реверсному порядку і це теж не має сповільнити рух.

До кінця березня планується, що роботи будуть закінчені.

Varosh,

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook та Instagram.

0 #
# "Лужанка" # КПП # Словаччина # ужгород