Новини

Новий пункт пропуску на кордоні з Угорщиною має запрацювати до кінця квітня на Закарпатті

9 Лютого 2024 187

На Закарпатті готуються до запуску нового пункту пропуску “Велика Паладь-Нодьгодош” для легкових транспортних засобів вагою до 3,5 тонн.

Пункт пропуску є важливим з точки зору прикордонного руху і транскордонних зв’язків між Закарпаттям та областю Саболч-Сатмар-Берег в Угорщині.

“Сьогодні під час зустрічі із заступником міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, парламентським державним секретарем Левенте Модьором домовилися про можливість надання інфраструктурної підтримки з боку угорських партнерів для забезпечення роботи ПП «Велика Паладь – Нодьгодош»”, – повідомив у своїх соцмережах голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Photo 2024 02 09 18 12 15

Зустріч керівництва області з угорькими партнерами

Найближичим часом угорські партнери мають предати Закарпаттю митну і прикордонну інфраструктуру модульного типу для облаштування пункту пропуску. Вона забезпечуватиме роботу митної, прикордонної та інших служб.

Тим часом, розпочинаються роботи з розширення майданчика та ділянки дороги в межах нового пункту пропуску для облаштування напрямків руху транспорту.

Новий пункт пропуску “Велика Паладь-Нодьгодош” має запрацювати до кінця квітня 2024 року.

Varosh, 

Фото зі сторінки голови Закарпатської ОВА Віктора Микити у Фейсбуці

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook та Instagram.

0 #
# пункт пропуску # Угорщина