Новини

Мурал із зображенням художника Івана Бровді намалюють у Мукачеві

20 Липня 2023 463

На стіні однієї з центральних будівель Мукачева — що на розі вулиць Успенської та Ярослава Мудрого — з’явиться мурал із зображенням художника, скульптора Івана Бровді. Малюватиме його художник Тиберій Йонаш, засновник і керівник ромської художньої школи “Ром Арт”, — повідомили в Мукачівській міській раді.

Mural Jonas

— На тому будинку була дуже негарна стіна, — пояснив Varosh Тіберій Йонаш. — А внизу — ряд барельєфів, які свого часу зробив Іван Бровді, він же і скульптором був, і художником. То я подав заявку в міську раду,її затвердили, ескіз усім сподобався. Крім того, поговорив із донькою Івана Бровді, Кароліною, вона з великою радістю погодилась.

Mural Jonas3

Малюнок — це робота самого Івана Бровдія, ця картина була свого часу і на його авторській виставці. Допомагати в малюванні муралу Тиберію Йонашу будуть старші учні зі школи “Ром Арт”:

— Нагору я їх пускати, звичайно, не буду, вони просто асистуватимуть мені: десь фарбу принести, інші дрібні доручення будуть робити, — пояснив художник.

“Я дуже щаслива людина”: документальний фільм про художника Івана Бровді презентували в Ужгороді

В Мукачівській міськраді кажуть: це вже другий подібний арт-об‘єкт митця. Раніше він разом з учнями зобразив на одній зі стін міста замок «Паланок» та Свято-Миколаївський монастир.

Проєкт здійснюється за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Varosh,

Фото зі сторінки Мукачівської міської ради у Фейсбуці

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

 

0 #
# Іван Бровді # мукачево # мурал # художник