Новини

Міжнародний фотопроект про ЄвроМайдан: ужгородець Михайло Палінчак представить свої роботи

15 Січня 2014 2 558

Відкриття виставки відбудеться 17 січня у галереї "8BIT", що у Києві. Фотопроект має назву "ЄвроМайдан: власна історія".

У виставці візьме участь 30 фотографів з різних країн світу. Серед них і ужгородець, що вже багато років живе у Києві, Михайло Палінчак-молодший.

– На фотовиставці проекту "Євромайдан: власна історія" у Києві від кожного фотографа буде представлено про 1 світлині. Кожна з них розкриває різні сторони ЄвроМайдану та подій, які відбувалися на ньому.  

Ця фотовиставка/проект є ідеєю та організована куратором Христиною Шестак, яка й займалася складанням списку фотографів та відбором світлин. Мені дуже приємно бути представленим на одній виставці з відомими колегами-фотографами, а також те, що мої фотографії відібрали для цього проекту.

Загалом на Майдані я знімав майже протягом місяця, переважно вечорами, вночі, інколи зранку та на вихідних. Накопичилось досить багато матеріалу, який складає послідовність розвитку подій та емоційної еволюції Майдану та людей. Зараз я працюю над відбором фотографій та створенням особистого фотографічного проекту, який буде відображати те, як я побачив та відчув ЄвроМайдан, – розповідає фотограф Михайло Палінчак.

Переглянути фото Михайла з ЄвроМайдану можна у галереї за посиланням.

Довідково: 

Михайло Палінчак народився у 1985 році в Ужгороді. Навчався в УжНУ на факультеті Міжнародних економічних відносин. У 2005 році перевівся до Київського інституту міжнародних відносин. Живе і працює в Києві.

Фотографувати почав у 2007 році. З 2008 – член Національної Спілки фотохудожників України. Захопився вуличною та метафізичною фотографією у 2011 році. З 2012 – член Української фотографічної Альтернативи. Учасник колективних і персональних виставок в Україні та за кордоном.

Його фотографії публікувалися у різних видання (Foto & Video, National Geographic Україна та ін.). Увійшов до шорт-листу московського фестивалю вуличної фотографії 2013. Триразовий призер національного фотоконкурсу "Фотограф року 2012", Київ.

У 2009 році отримав блакитну стрічку FIAP (Міжнародна Федерація Фотомистецтва) У 2012 році був нагороджений срібною медаллю НСФХУ. У 2013 нагороджений золотою медаллю PSA (Фотографічна Спільнота Америки). З 2012 року є членом колективу "Momentum" та УФА.

Varosh

Афіша: Кирило Новіков

0 #