Новини

Без обмежень (Without Limits) презентували пісню “Мамині слова”

2 Червня 2014 10 332

Музиканти розповідали про неї й раніше, утім опублікували її в мережі лише кілька днів тому.

У березні, після концерту "Без війни" у Мукачеві, соліст гурту Сергій Танчинець в інтерв’ю згадував про пісню:

Пісня називається "Мамині слова". Це звернення мами до вже не існуючого на цій землі сина з "Небесної сотні". Мені б дуже хотілося, аби люди почули її і відчули усе, що ми хотіли нею сказати. Це зовсім інша музика і виконання – нічого подібного ми ще не робили. 

До цієї пісні моя дружина Аня написала більше половини тексту. Моя жінка взагалі дуже талановита. Вона сходезнавець, перекладач з японської мови, і до всього ще й має хист писати. Так як вона російськомовна, то допомагає мені переважно з піснями російською. Але тут був дуже сильний поклик душі.

Я написав половину тексту і був змушений поїхати з дому на кілька годин. Тож попросив її подивитися текст і можливо щось додати. Вже за 15 хвилин вона мені надіслала мені готову пісню. Вона написала стільки, що пісня мала б звучати у 2 рази довше, ніж зараз. З чотирьох написаних куплетів ми використовуємо два.

Цю пісню я взагалі майже не міг співати. Вона дуже чуттєва і правдива. Хотілося б презентувати її якомога швидше. Єдина проблема, що зараз захворів наш саунд продюсер, тому мусимо зачекати.

Varosh

0 #