Життя

Passiжу: нова кав’ярня-магазин на Капушанській

7 Червня 2019 738

Цього тижня в Ужгороді стало на одну кавову точку більше. І не просто нову, а й перевірену, адже Passiжу на Швабській працює вже кілька років. А відтепер можна відвідати й другий заклад – на Капушанській.

– Головна фішка нашого закладу – це кава на піску та загалом культура кавопиття. Оскільки закарпатці без кави ніяк не можуть, то ми вирішили зробити акцент саме на цьому. Новий заклад практично нічим не відрізняється від старого – асортимент той самий, меню також. Від нового закладу слід очікувати ту ж саму якість виконання, ну і у кожне горнятко кави наливаємо доброту і щастя, – ділиться з нами засновниця кав’ярень Лілія Лукеча.

001 003 005 007 008 010 014

До слова, заклад на Швабській справді популярний, кілька разів за кавою доводилося стояти в черзі, що для Ужгорода не надто притаманно.

– Каву на піску готували вперше в Ужгороді саме у нас на Швабській, тепер вона буде і тут. На смак вона досить специфічна, але ми намагаємося урізноманітнити меню, щоб наші гості могли обрати все, що їм забажається. Де тільки їздимо по світу, всюди куштуємо каву, якщо знаходимо якісь цікавинки, впроваджуємо їх у себе. Тому чекайте на багато приємних несподіванок, – каже Лілія.

На правах реклами


Фото: Карл Смутко

0 #
# кав'ярня # пассіжу # ужгород