Ідеї

Смачна благодійність від “Дасторії” в Ужгороді

30 Травня 2014 3 346

Першого червня весь світ відзначає міжнародний день захисту дітей. Цього року працівники кафе-кав'ярні "Дасторія" (вул. Легоцького, 19а, ТЦ Токіо) вирішили взяти активну участь у створенні справжнього свята для дітей.

Відтепер кожен відвідувач може допомогти одночасно двом дітям. Власна дитина буде вдячна батькам за придбаний "добрий пряник" (який, відверто кажучи, дуже смачний), а дитина, позбавлена батьківської любові та ласки — отримає подарунок та гарний настрій.

Вартість одного виробу складає 7 гривень, але якщо хтось буде мати бажання кинути у скриньку більше — відмовляти його, звісно, не стануть. Гроші, отримані від продажу добрих пряників будуть витрачені на подарунки для дітлахів з дитбудинку.

У кафе також днями відкрилася виставка дитячих фото від фотографа Андрія Кирилюка. Повний спектр справжніх дитячих емоцій не залишить байдужими ні батьків, ні дітей.

Для найменших відвідувачів у неділю 1 червня буде приємний сюрприз. Кожна дитина отримає стакан корисного натурального компоту. А першим 30 діткам віком до 10 років, окрім цього буде запропоновано дитячий стаканчик, дудка та ковпак із зображенням звірят. Кажуть, що також слід очікувати й на інші несподіванки.

Більше про заклад та його особливості читайте у нашому матеріалі.

• Адреса: м. Ужгород, ТЦ "Токіо", вул. Легоцького, 19А
• Телефон: 050 861 24 22

Varosh

Фото: Андрій Кирилюк

0 #