Війна

Ветеран Хаб запустив Національну лінію підтримки для сімей захисників і захисниць

1 Травня 2022 202

До російського вторгнення організація дбала про адаптацію ветеранів АТО / ООС до мирного життя. Тепер її завдання – підтримати рідних ветеранів та військових, які знову стали до зброї.

Лінія підтримки доступна з території всієї України щодня з 8:00 до 22:00 години. Усі консультації безоплатні та конфіденційні.

Телефон лінії: 067 348 28 68.

Доки ветерани й військові захищають усіх нас, психологи та юристи подбають про найдорожчих людей захисників і захисниць — їхніх дружин, чоловіків, батьків і дітей, і членів родин.

Психологи вислухають і підтримають, допоможуть втамувати тривогу. Терапевти підкажуть, як поводитися у кризових станах і правильно підтримувати близьких.

Також можна отримати консультації юристів щодо документів й оформлення у новому місці, для виїзду за кордон, отримання соціальних виплат, а також освіти для дітей. Юристи добре знаються на сфері ветеранських справ.

Vh War Line

Хай що відбувається, Ветеран Хаб залишається поруч з близькими ветеранів і військових.

За оновленнями лінії підтримки стежте у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram | Twitter

Ветеран Хаб заснували фонди Віктора та Олени Пінчуків і громадська організація «Побратими» у 2018 році. Організація дбала про адаптацію до цивільного життя ветеранів АТО / ООС у Києві, Вінниці та областях, а також у Дніпрі.

0 #
# Ветеран Хаб # допомога військовим # лінія підтримки