v35 - Архів

Антоніна в країні Google

6 Травня 2013 3 869

Сьогодні Антоніна Гончарова живе у Дубліні, що в Ірландії, та працює у компанії Google, а ще не так давно була студенткою ЗакДу.

Дівчина закінчила факультет міжнародних відносин, брала активну участь у житті університету та функціонуванні студради. Також, неодноразово їздила на всеукраїнські олімпіади з англійської мови та навчалася на відмінно. 

На 4-му курсі, у 2008 Антоніна виграла стипендію IREX Ugrad у всеукраїнському багатоетапному англомовному конкурсі, за спонсорства Вашингтона і на рік поїхала на навчання до Вісконсину. 

– У США я навчалась за спеціальністю "політичні науки", писала та захищала роботу на тему "Балканські міжетнічні конфлікти", яку згодом довершила, як дипломну роботу вже після повернення у ЗакДУ. Це була перша англомовна дипломна магістерська робота за всю історію університету, – каже дівчина.

Що ж до Сполучених Штатів, то там Антоніна працювала в неурядових організаціях як інтерн, а також активно займалася громадською діяльністю в Amnesty International – брала участь у конференціях та мітингах у Бостоні, Мінеаполісі, Сант Льюісі (зокрема, у боротьбі за права меншин та за припинення тортур у в’язниці).

А під час виборів президента Барака Обами, була волонтером-наглядачем у виборчому окрузі штату Вісконсин-Суперіор та звітувала про результати виборів на місцевій радіостанції.

– Після закінчення програми навчання у США, я закінчила магістратуру в ЗакДу та навчала дітей англійської мови у франчайзинговій школі Fastrackids. Також, була приватним фріланс тютором з англійської та іспанської для студентів та школярів, – розповідає Антоніна.

Що ж до компанії Google, то туди дівчина подалася майже одразу після закінчення вузу, за рекомендаціям друзів з Львівщини, які вже там працювали. За її словами, український ринок Google тоді лише почав розвиватися, тому туди активно набирали молодь із знанням англійської, російської та української мов. Штаб-квартира Google у Європі – саме місто Дублін, Ірландія.

– Я пройшла численні телефонні інтерв’ю з величезною кількістю різних рекрутерів. Зрештою, фінальне – у московському офісі Google, – запевняє Антоніна.

Після двомісячних кваліфікованих курсів компанії дівчина працювала у відділі технічної підтримки та кастомер сервісу рекламодавців українського ринку. Сьогодні ж – у відділі продаж в українсько-російській команді.

– Мої обов’язки – це, у першу чергу, розвиток бізнес-відносин з рекламними агенціями України, а також їх підтримка та консультація у передовому використанні рекламних продуктів Google, – веде Антоніна.

Робота дівчині дуже подобається, адже є можливість часто їздити у відрядження до України та отримувати живий досвід роботи з вітчизняним медіа-ринком, бути в курсі всіх новинок та подій.

– У Дубліні у нас є можливість панорамного виду на євроринки і передові тенденції у світі реклами, так як у наших офісах спілкуються 43-ма мовами, – захоплено розповідає дівчина.

Що ж до повернення на батьківщину, то Антоніна каже, що поки про це не йдеться, позаяк уся родина вже досить тривалий час мешкає у Європі.

Росана Бісьмак, спеціально для Varosh.com.ua

0 #