v35 - Архів

5 неприємних січневих порад бізнесменам

24 Січня 2014 3 660

У ці дні окрім революційних новин з центру Києва та вже частини України у стрічці Facebook можна натрапити на дуже предметні конструктивні речі.

Ось, наприклад, Ігор Гут опублікував на своїй сторінці 5 порад для підприємців, як діяти у складний час, як діяти сьогодні.

Авторитету Ігоря достатньо не тільки для того, аби вчитатися у його текст та замислитися, а й скопіювати його, перекласти українською та опублікувати, аби його прочитало якомога більше людей.


1. Фільтруйте Ваші комунікації зараз. Коли в одній стрічці новин йде кров, відірвані пальці і реклама нового ресторану… я починаю втрачати повагу до бізнесу…

Ми всі хочемо мати вранці свіжий хліб – спасибі тим , хто його випікає і зараз. Але, будь ласка, не переходьте межі етики.


2. Запитайте себе – що я зробив, щоб допомогти? Чому студенти, журналісти, футбольні фани і просто люди похилого віку боряться зараз за наше спільне ліберальне майбутнє, яке так необхідно для розвитку бізнесу?! Про що це я нив півроку тому "караул, забирають!?" Тобі прийшли допомогти, так не будь мудаком – зроби що-небудь!


3. Не читайте "більшовицький" газет, читайте регулярно незалежні ЗМІ і спілкуйтесь з вашими підлеглими, друзями, родичами – просвітляйте людей, відкривайте їм очі своїм прикладом!


4. Навчіться двом новим речам – співпрацювати і жертвувати. Як показує історія – це буває неймовірно вигідно.


5. У бізнесу є правила. Гроші люблять тишу. Інтереси компанії понад усе. Але найбільш тиха тиша приходить тільки після гуркоту боротьби. І не забувайте, що жодній компанії Бог не допомагає так сильно, як тій, чиї інтереси знаходяться в гармонії з цінностями суспільства.


Ігор Гут –  бізнес-тренер, маркетолог, стратег, кандидат економічних наук.

Засновник українського клубу Develop Your Business (DYB).

Член ради директорів низки компаній.

Varosh,

У колажі використане фото Дениса Діденка

0 #