Новини

З’явився сайт, на якому розповідатимуть про успішних українців

29 Травня 2014 2 133

Нове видання має назву The Ukrainians та писатиме про українців, ініціативу та відповідальність.

Проект створили лише цього місяця, а перше інтерв’ю було проведене 6 квітня 2014 року.

Самі засновники розповідають про себе та ідею заснування такого видання:

— Нам набридло чути про українців як про жертв і страждальців. У TU ми нагадуємо собі і світу, що українець — успішний, креативний, відповідальний і оптимістичний. Ми хочемо знайомитися із такими людьми, набиратися натхнення і поширювати його. Ми хочемо говорити про непересічних українців: їхні історії, життєві принципи, правила, які вони порушили, та правила, яких вони не порушать ніколи.

Ми розповідаємо про справжніх українців: відомих і незнаних, професіоналів та аматорів, заможних і не дуже. Ми показуємо осіб різного віку, поглядів і вподобань. Людей, які творять Україну в Україні та поза її межами. Ми відкриваємо патріотичних громадян, ініціативних та чесних людей, які творять добро та беруть відповідальність за світ навколо і змінюють його.

Ми спілкуємося з учасниками TU про ініціативу та успіх. Нам важливо зрозуміти, які їхні життєві цінності і чому їхня поведінка відповідальна та проактивна. Нам цікаво дізнатися про те, як вони стали тими, ким є зараз, що їм допомагає вдосконалюватися і долати перешкоди, що вони полюбляють і які книги читають.

Оскільки проект є некомерційним та аполітичним, то кожен охочий може допомогти благодійними внесками, фото-, аудіотехнікою або фотографуванням чи дизайном.

Прочитати ті історії успішних українців, які вже є на новому сайті можна за посиланням.

0 #