Новини

Зубні коронки – особливості та показання до застосування

13 Квітня 2021 1 588

Руйнування і втрата зубів сьогодні не є проблемою, бо сучасна стоматологія в клініках «Люмідент» пропонує багато видів протезування, включаючи зубні коронки, виготовлені з різних матеріалів із застосуванням новітніх технологій.

Особливості зубних коронок

Коронки на зуби представляють собою один з різновидів незнімних протезів, призначених для відновлення видимої частини зруйнованого зуба і жувальної функціональності.

Зубні коронки по зовнішньому вигляду схожі на порожні ковпачки, які виготовляються в зуботехнічній лабораторії і встановлюються на пошкоджений зуб з фіксацією на корінь. При повній відсутності зубів коронки на зуби закріплюються за допомогою імплантату або сусідніх зубів.

Koronky1

Показання до протезування із застосуванням коронок

Існує ряд показань, коли установка зубних коронок є оптимальним варіантом для відновлення зруйнованої верхньої частини зубів:

Протипоказання до установки коронок

Протезування за допомогою зубних коронок протипоказано в ряді випадків:

З яких матеріалів виготовляють коронки на зуби

Для виготовлення зубних коронок в стоматологічних клініках «Люмідент» використовуються різні види матеріалів:

Koronky2

Процес протезування установки коронок на зуби

Відновлення естетичного вигляду і жувальної функції верхньої частини зубів шляхом протезування з використанням зубних коронок є багатоетапним процесом, який включає:

  1. виготовлення прицільного знімка або проведення комп’ютерної томографії необхідної ділянки щелепи;
  2. чистку і пломбування кореневих каналів (при необхідності) із застосуванням стоматологічного мікроскопа;
  3. установку зубного штифта з різних матеріалів (за показаннями) при сильному руйнуванні зуба;
  4. створення цифрового відбитка за допомогою спеціального внутрішньоротового сканера з перенесенням його на цифровий файл, призначений для відправки в зуботехнічну лабораторію;
  5. після виготовлення стоматологічного протеза у вигляді коронки на зуби проводиться примірка конструкції з подальшою установкою на постійний спеціальний цемент, який забезпечує міцність і надійну фіксацію вироба.

Переваги для клієнта

Звернувшись в клініку «Люмідент» з приводу відновлення верхньої частини зуба через протезування із застосуванням зубних коронок, пацієнт має можливість вибирати тип конструкції, матеріал, які коронки краще ставити на передні зуби з урахуванням показань і фінансових можливостей.

У клініках «Люмідент» вам запропонують різні види протезування з використанням різних конструкцій і матеріалів і підберуть найкращі варіанти з точки зору естетики, функціональності, ваших уподобань і оптимального поєднання “ціна-якість”!

На правах реклами

0 #
# коронки # стоматологія