Новини

Знімки взимку: новий фотоконкурс і виставка в Ужгороді

15 Січня 2015 1 512

Новий фотоконкурс-виставка від корпорації свят "Не Понял" та провулку "Гірчичне зерно" стартував вчора.

– Зиму ми чекаємо і любимо. Бо разом з морозами у наше життя приходять захоплюючі речі: сніжки і сніговики, ковзани і санки. Лижникам – гори, дітям снігові розваги, ялинки і подарунки. Усім – Різдво і Новий рік, яскрава ілюмінація, святкові ропродажі і нові надії. Словом, попри випробування, що впали на українців важким тягарем цієї зими, законів природи не відмінити, і життя, яке триває – не зупинити. І ось зима у розпалі. Така як є, дещо дивна, закарпатська, особлива. Та все – скороминуче. Давайте зафіксуємо її у своїх фото, щоб згадати ще не раз і порадіти тому хорошому, що вона принесла.
Тому ми оголошуємо фотоконкурс із назвою "Знімки взимку". Його тема: зима. А у ній – Ужгород і Закарпаття, зимові свята і емоції, пейзаж і місто, сніг, позитив і зимовий настрій,
– кажуть організатори.

До участі запрошують як професійних фотографів, так і фото-любителів. Від одного учасника – не більше 3 фото. Формат: 30х45 см, 300 dpi. Прийом робіт до 20 січня на адресу photo.zerno@gmail.com. У листі вказуйте ПІБ автора і контактний телефон.

Відкриття виставки і відзначення переможців – 22 січня у провулку "Гірчичне зерно". Експозиція із 24 кращих робіт триватиме, щонайменше, до весни.

Varosh

0 #