Новини

Знайдено в Україні: проект з пошуку місць для якісного відпочинку

20 Червня 2014 4 644

Розпочали його 18 червня у Києві поетеса Лала Тарапакіна, фотограф Андрій Горб та художниця Іванка Яковина.

— Я об’їздив більше 40 країн світу: від США і Камбоджі до Англії і Швейцарії. Фотографував на замовлення Міністерств туризму Ізраїлю і Грузії і при цьому ніколи не подорожував Україною. Але ця зима багато змінила в нас, в усвідомленні того, хто ми. Сьогодні я пишаюся тим, що я українець, і з хвилюванням чекаю початку подорожі, щоб відкрити для себе і для всіх глядачів проекту нашу батьківщину, — каже фотограф Андрій Горб.

Що цікаво, Лала народилася в Одесі, Андрій — з Кривого Рогу, Іванка — з Івано-Франківська. За місяць мандрівники мають на меті подолати 10 тисяч кілометрів і відкрити Україну такою, якою ми її ще не бачили.

— Для мене "Знайдено в Україні" є продовженням дослідження теми дороги, яким я займаюся вже кілька років. Крім того, це дуже патріотичний проект. Під час поїздки я буду знімати відео, яке згодом ми презентуємо як короткий, 5-хвилинний фільм про Україну для всіх, хто ще не знає, яка прекрасна наша країна, — розповідає Іванка.

Долучитися до проекту та порадити мандрівникам цікаві куточки нашої країни можуть усі охочі на офіційній сторінці "Знайдено в Україні"

Varosh

Фото зі сторінки "Знайдено в Україні"

0 #