Новини

Закарпатці представили документальний фільм на Indian Cine Film Festival

28 Вересня 2015 1 849

19 вересня відбулася прем'єра короткометражного документального фільму "History or Modernity. Or vinyl trip in Kyiv" від Михайла та Мілени Добош на 3-му Indian Cine Film Festival.

– Історично склалося, що вінілові платівки сприяли розквіту музичної кільтури. Хоча сучасні технології дають можливість бути музиці "завжди з тобою", але разом з цим ми втратили можливість "відчути" музику. "History or Modernity. Or vinyl trip in Kyiv" – документальна короткометражна стрічка, яка показує сучасний стан вінілу від продажу до системи хаєнд (максимально-високого відтворення), через повернення популярності вінілу – як мейнстрім, на фоні більш сучасних технологій твердотільної музики, – кажуть автори фільму.

Режисер, оператор, монтаж, ідея – Михайло Добош. Продюсер – Мілена Добош.

– Незважаючи на те, що сама форма пластинки була запатентована в 1857 році і на сьогодні залишається однією з найправдивіших і точних джерел відтворення звуку. І на фоні більш сучасних технологій, ми бачимо, що вініл не втратив своєї популярності і не є історією, а залишається квінтесенцією музичної культури, емоцій і душі, – розповідають Михайло та Мілена.

Indian Cine Film Festival – 3-й щорічний фестиваль короткометражного кіно, який проходить в Мумбаї і є одним з найпопулярніших в Болівуді.

Varosh

0 #