Новини

Зайняв моє місце – забери і хворобу: люди з обмеженими можливостями борються за місця для паркування

1 Липня 2014 1 794

В Ужгороді біля ТЦ "Дастор" провели незвичну акцію. Ужгородці вже втомилися в усній формі благати водіїв паркуватися у відведених для них місцях. Утім і досі до деяких це "доходить" важко.

Ситуація з культурою керування та паркування автомобілів досить складна. Але останнім часом все більше громадських активістів намагається виправити її. Не стали винятком і люди з обмеженими фізичними можливостями. Терпець деких з них вже увірвався і вони вирішили навчити елементарній культурі водіїв міста. І їх лекго зрозуміти – біля багатьох супермаркетів міста для них спеціально обладнали місця з позначкою на дорозі та визначених відповідним дорожним знаком, але зазвичай всі, кому не ліньки і не мають на це права ставлять машину під знаком, а люди, які справді потребують цього місця, не мають змоги дійти до магазину з кінця стоянки.

Цього разу всім, хто займав таке спеціальне місце, на машину чіпляли картку з текстом "Ти зайняв моє місце – забери і мою хворобу" на спеціальному прорезиненому магніті, то ж ніякої шкоди самим автівкам не нанесено. Але, як і очікувалось, викликало бурю емоцій у деяких громадян.

Насправді, як показує досвід європейських країн, потрібно тільки слідкувати за порушеннями та карати винних. Але, на жаль, поки це робити в Ужгороді нікому. Тому людям з обмеженими можливостями доводиться захищати свої законні права у такий нестандартний спосіб.

Фото та текст Андрій Кирилюк

0 #