Новини

Як заощадити гроші та нерви у подорожі. Поради експертів

17 Жовтня 2013 1 412

Досвідчені мандрівники радять, як побачити світ і при цьому заощадити на перельоті, проживанні, харчуванні та розвагах, пише Корреспондент.

По-перше, це правильний вибір рейсу, адже заощадити можна навіть перенісши свою подорож на один день. А якщо перельотів кілька, то заощадити можна кілька сотень доларів. Подорожуйте посеред тижня, а не у вихідні, обирайте рейси з пересадками замість прямих. Не забувайте перевіряти наявність рейсів і ціни на сайтах лоукостів і спеціалізованих сервісів.

По-друге, це подорожі у не сезон. Так можна заощадити чималу суму гроше. Обирайте незвичайні місця, адже найпопулярніші туристичні напрямки коштують найдорожче. Шукайте альтернативу дорогим готелям. Експерти радять звернути увагу на такі бюджетні варіанти поселення, як: сімейні готелі та міні-готелі, які пропонують номери часом у три рази дешевше, ніж великі брендові готелі. Їх можна знайти на Hotels.com та TripAdvisor.

Експерти також наполегливо рекомендують відмовитися від екскурсійних пакетів, запропонованих в готелях або туроператорами, а також від стандартних організованих багатолюдних екскурсій. Замість цього, варто пошукати безкоштовні тури центром, популярні у багатьох європейських містах і великих туристичних центрах у всьому світі.

Слід відмовитися і від сніданків у готелі. Обідаючи в ресторанах, варто обирати страви стандартних меню з фіксованою ціною. Крім того, кафе і ресторани у центрі, в популярних місцях із великим скупченням туристів, звичайно ж, не порадують цінами. Але варто пройтися трохи далі, і можна знайти менш відоме і людне місце.

0 #