Новини

Як працює найбільша стоматологічна хірургія Закарпаття: досвід “Натадент” 

13 Червня 2020 2 408

Найбільше в області оновлене хірургічне відділення на базі стоматологічного центру “Натадент-2” надає хірургічну допомогу пацієнтам з гострим зубним болем.

Всі операції проводяться з дотриманням абсолютно стерильних умов. Процедури можуть виконуватись у медикаментозному сні як дітям, так і дорослим.  Це дає змогу полікувати зуби пацієнтам з дентофобією, дітям, які отримали попередньо негативний досвід, та пацієнтам з особливими потребами. Суттєвою перевагою є можливість пролікувати всі зуби за один візит.

У клініці проводять операції з видалення зубів будь-якої складності, з використанням інноваційних технологій та обладнання. Основним принципом роботи є лікувати так, щоб пацієнт після звернення вирішив проблему раз і назавжди. У закладі працюють три хірурга з великим досвідом роботи, тому можуть надати допомогу у будь-який зручний час.

Img 3138 (1)

Всі операції проводяться під контролем комп’ютерного томографа, що дозволяє отримати чіткий діагноз та провести коректне лікування.

До лікування пародонтиту та пародонтозу у клініці підходять комплексно, тому для цього застосовують як профілактичні, так і хірургічні процедури, які дозволяють ліквідувати захворювання як на ранніх, так і пізніх стадіях. Також важливо відзначити, що клініка співпрацює з найбільш відомими компаніями на світовому ринку, які відмінно себе зарекомендували та забезпечують чудовий результат. Це виробники імплантів та кісткових матеріалів такі як Alpha Bio Tech (Ізраїль), Straumann (Швейцарія), Geistlich (Швейцарія), INNO (Корея) та інші.

Implanty Straumann 54d31962cadda326ee5b6584c2284a9c фдзрфИшщ 794e91ef 6bc0 4e24 9733 Be639dedc24d

Ще з 2002 року у клініці проводять імплантацію зубів, що є найкращою заміною втраченого зуба.

У «Натадет-2» можна отримати такі види лікування як: імплантація; лікування альвеоліту; плазмоліфтинг; PRF; п’єзохірургія; гемісекція; коронаро-радикулярна сепарація; резекція верхівки кореня; хірургічне лікування кіст щелепи (фолікулярна кіста, цистотомія, кіста різцевого каналу);  кісти слинних залоз; корекція екзостосов; альвеоектомія; ортодонтична компактостеотомія; клаптева операція при парадонтозі; пластика м’якими тканинами; пластика вуздечок (губи, язика); косметичне; закриття оголеного кореня; косметична корекція зубо-ясенного контура; поглиблення присінку; порожнини рота; видалення доброякісних утворень; висічення рубців та тяжа слизової оболонки; видалення екзостозів; компактостеотомія; пластика альвеолярного гребеня; відкритий, закритий синус-ліфтинг; хірургічна пародонтологія.

Img 3139

Для запису звертайтесь:

Партнерська публікація

0 #
# натадент # стоматологія # ужгород