Новини

Вже можна придбати квитки на передноворічну неділю: Укрзалізниця

18 Листопада 2013 1 647

15 листопада, Укрзалізниця відкрила попередній продаж квитків на 29 грудня (неділя) 2013 року, йдеться у повідомленні відомства.

На цю дату пасажирам запропоновано понад 22 тисячі місць до курортних центрів України з усіх регіонів. У разі необхідності залізничники готові призначати додаткові рейси на дні масового виїзду.

З різних регіонів до місць відпочинку Західної України на передноворічну неділю Укрзалізниця запропонувала пасажирам понад 14 тис. місць. З них залишається у вільному продажу понад 5 тис. місць. Так, є вільні місця і у найпопулярніших поїздах, що прямують 29 грудня з Києва до Західного регіону. Зокрема, наразі можна купити квитки на поїзди: № 91 Київ – Львів, № 143 Київ – Івано-Франківськ, № 81 Київ – Ужгород, №49 Київ – Трускавець. Також є вільні місця 1-го та 2-го класу у швидкісному поїзді № 169 Київ – Львів.

У кримському напрямку на 29 грудня з усіх куточків України Укрзалізниця запропонувала майже 8 тис. місць, з них залишається у продажу також понад 5 тис.

Окрім цілорічних графікових поїздів, які курсуватимуть у передноворічні дні, Укрзалізниця розглядає можливість призначення більш ніж 20 додаткових поїздів у найпопулярніших напрямках. Зокрема, у разі виникнення дефіциту місць, будуть призначені додаткові поїзди та рейси на маршрутах Київ – Ужгород, Київ – Івано-Франківськ, Одеса – Ужгород, Харків – Ужгород, Сімферополь – Київ, Сімферополь – Івано-Франківськ, Дніпропетровськ – Київ.

Наразі ще залишаються у продажу квитки на поїзди, що прямують у 28 та 27 грудня з різних регіонів України до курортів Західного регіону та Криму. Зокрема, є квитки на поїзди, що курсують за маршрутом: Київ-Львів, Київ-Ужгород, Київ-Івано-Франківськ, Київ-Трускавець, Київ-Чоп, Сімферополь-Львів, Одеса-Львів, Київ-Сімферополь, Харків-Сімферополь, Донецьк-Сімферополь, Львів-Сімферополь та інші.

Також вже відкрито попередні продаж квитків на 30 грудня (понеділок). Продаж квитків за 45 діб до відправлення поїзда розпочинається, як у залізничних касах, так і в мережі Інтернет о 8 ранку.

0 #