Новини

Всі. Свої: як вітчизняні виробники вдягли 400 000 українців

12 Травня 2016 2 655

14-15 травня у київській галереї D12 зберуться понад 250 кращих українських брендів одягу, взуття, аксесуарів. Так найбільший український маркет "Всі. Свої" відзначить свій перший день народження.

Святкувати і справді є що: на сьогоднішній день відбулися вже 24 маркети "Всі. Свої", в яких взяли участь 800 вітчизняних виробників.

"За перший рік нас відвідали понад 400 000 гостей, – розповідає організатор маркету Ганна Луковкіна. – Ми об’єднали виробників із Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Львова, Вінниці, Житомира, Запоріжжя, Тернополя. І їхні товари знайшли свого покупця: за рік українці на "Всі. Свої" придбали 20 000 суконь, 12 000 пар взуття, 7 000 сумок. А вже 14-15 травня ці цифри збільшаться".

Нещодавно "Всі. Свої" вирушили у всеукраїнський тур. Перший виїзний маркет пройшов в Одесі і зібрав понад 30 000 чоловік. На черзі Дніпропетровськ і Харків, тож можна сміливо говорити, що українські виробники об’єднують Україну.

"Маркет привів до нас клієнтів, – розповідає Вікторія Гурська, співзасновниця взуттєвого бренду Te-Shoes. – Зараз у нас більше 10 000 підписників на Facebook, із них 2 000 ? це люди, які дізналися про нас на "Всі. Свої". Маркет дає зворотній зв’язок: люди говорять, що їм подобається, чого вони хочуть, а це дуже важливо для розвитку бренду. Раніше ми в основному працювали з індивідуальними замовленнями, але на маркетах зрозуміли, що люди хочуть прийти і купити щось прямо тут і зараз".

"Всі. Свої" – це гідне оточення: хтось прийшов до іншого цікавого бренду, а між тим звернув увагу на тебе, – говорить Катерина Сполітак, засновниця бренду сумок VABI. – Відбувається обмін аудиторією, причому аудиторією гідною, яка цінує не лише те, що це речі українського виробництва, але й їхній стиль, дизайн, ідеї. Маркет об’єднав учасників – ми всі вже як рідні: люди щось разом створюють, відкривають спільні шоу-руми. Це класно!".

До речі, на нинішньому святковому маркеті в учасників і гостей з’явиться ще один простір для спілкування – затишна літня тераса з приємною музикою.

Привітати маркет "Всі. Свої" з днем народження, а заодно подарувати щось приємне і корисне собі і близьким, можна 14 і 15 травня в київській галереї D12 (вул. Десятинна, 12) з 10:00 до 20:00. Вхід вільний. 

У Дніпропетровську "Всі. Свої" вперше побувають 21-22 травня (Музей українського живопису, Червона площа, 5-а), а в Харкові ? 28-29 травня (Fabrika.Space, вул. Благовіщенська, 1).

0 #