Новини

Володимир Ладижець зняв у Києві серіал про совкову бюрократію

31 Травня 2019 296

Виконавчий продюсер ТО освітнього мовлення ПАТ НСТУ, закарпатець, Володимир Ладижець анонсував прем’єру скетчкому «Бюджетники», перша серія якого вийде цієї неділі, 2 червня, о 15.25 на «UA: Перший».

Новий проект складатиметься з невеликих комедійних історій про людей, які щодня стикаються з особливостями функціонування сучасних українських бюджетних установ. Мета проекту – розважальна, але за гумором криється велика проблема свідомості українців і їхнього реального ставлення до бюрократії.

З «бюджетниками» ми маємо справу, коли приходимо в державні установи і платимо за світло, чи приходимо в поліклініку на прийом, оформляємо довідки, стоїмо в довгих чергах. Вони типові, мають характерні риси, їм непідвласні ніякі реформи. Ми до них так звикли, що вже сприймаємо як належне і незмінну частину нашого суспільства. Через гумор, гіперболізацію ми хочемо показати проблему бюджетної системи і ставлення українців до бюрократії, – пояснив нам головний режисер-постановник серіалу Володимир Ладижець.

Це не перша серіальна робота Володимира. Закарпатці пам’ятають популярне скетч-шоу «Но Позерай!» за участі учасників місцевих команд КВН, яке виходило на каналі «Перший кабельний». Затим продюсер брав участь у проектах «3 експресо» та «МЖ».

Головні ролі в скетчкомі «Бюджетники» зіграли комедійні актори команди Ліги сміху «30+» з міста Житомир – Дмитро Сліпаченко, Вадим Новицький та Іван Кухарчук.

Усі зйомки відбувалися на території ПАТ НСТУ. На думку режисера-постановника, ці локації відмінно пасують сюжету і максимально наближені до реальності.

Робота над проектом стартувала у квітні 2019 року. Всього має вийти в ефір 12 серій тривалістю 26 хвилин.

Розрахований серіал на аудиторію віком від 45-50 років, 60% з якої чоловіки.

Лариса Липкань

0 #
# бюджетники # серіал